۵۶۹ کارگر در خوزستان به کار بازگشتند

وی گفت: این جلسات به صورت مستمر ادامه دارد و امیدواریم با رفع موانع اقتصادی، شاهد توسعه استان خوزستان در زمینه‌های مختلف و حمایت از طرح‌های صنعتی، تولیدی، گردشگری، رفاهی و … باشیم.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401090805431/%DB%B5%DB%B6%DB%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA%D9%86%D8%AF

علی دهقانی در جلسه ستاد حمایت از اقتصاد مقاومتی دادگستری خوزستان، اظهار کرد: در این مدت ۹۴ جلسه اصلی و فرعی با حضور اعضاء برگزار شد که ۳۷ مصوبه در برداشت و تصمیمات مهمی در خصوص رفع موانع تولید و حمایت از اشتغالزایی اخذ و اجرایی شد.

دهقانی افزود: بسیاری از مشکلات در شهرستان‌ها قابل رفع است و چنانچه نهادهای دولتی، همکاری بیشتری در این خصوص داشته باشند، نیازی به مداخله این ستاد نیست و در اجرای امور نیز تسریع می‌شود.

رئیس ستاد حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی استان خوزستان گفت: سازمان‌های متعددی متولی نظارت بر حسن اجرای کار هستند که یکی از آن‌ها سازمان بازرسی است و در کنار حمایت‌های لازم از سرمایه‌گذاران، اگر بر متولیان امر روشن شود که جرمی در حال اتفاق است و یا ممکن است اتفاق بیفتد، باید با متخلفان برخورد و از ادامه کار پیشگیری شود.

در این جلسه به چهار پرونده مختلف اقتصادی، گردشگری و تجاری رسیدگی و تصمیماتی در خصوص آن‌ها اتخاذ شد.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: ما در هر جایی که خدمت می‌کنیم، در برابر مسئولیتی که داریم موظف به پاسخ‌گویی به جامعه و مردم محل خدمت خود هستیم. باید در جهت گره‌گشایی و تسهیل امور در خدمت به مردم، تلاش و با حفظ حقوق بیت‌المال، جلوی مانع‌تراشی‌های بی‌دلیل در سرمایه‌گذاری‌ها گرفته شود.

ایسنا/خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۵۶۹ نفر از کارگران شرکت‌ها و صنایع استان خوزستان با مصوبات ستاد حمایت از اقتصاد مقاومتی دادگستری استان به کار بازگشتند.