پذیرفته شدگان آزمون ورودی وکالت ۱۴۰۰ کانون وکلای کرمان

اطلاعیه کانون وکلا کرمان به شرح زیر است:

رئیس کانون وکلای دادگستری کرمان

۴. اصل کارت پایان خدمت و یک سری کپی مصدق

۲. اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی و کپی مصدق (پذیرفته شدگانی که مشغول به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر می باشند گواهی دانشگاه کفایت می کند.)

تذکرات:

طبق اطلاعیه کانون وکلای کرمان پذیرفته شدگان می بایست از تاریخ ۱۸ مهر لغایت ۲ آبان ماه همراه با مدارک اعلام شده به محل کانون مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از وکلاپرس پس از کانون وکلای یزد که بدون اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی، از همه دارندگان حد نصاب آزمون ورودی وکالت ۱۴۰۰ برای ثبت نام دعوت به عمل آورد، کانون وکلای کرمان نیز از پذیرفته شدگان درخواست کرد تا در موعدهای زمان بندی شده به محل کانون مراجعه نمایند.

 عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف از کارآموزی تلقی می گردد و به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

کپی مدارک ذکر شده در کاغذ A4 گرفته شود.

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری کرمان در اطلاعیه ای برنامه زمان بندی ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی وکالت ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

” اطلاعیه “

برنامه زمانبندی ثبت نام قبول شدگان آزمون ورودی وکالت ۱۴۰۰

۵. ارائه اصل مدرک ایثارگری پذیرفته شدگان سهمیه مربوطه

دکتر مجید شعبانی


منبع: https://www.ekhtebar.com/%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D9%88/

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و تکمیل پرونده:

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۱۴۰۰ می رساند: مقتضی است از تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ لغایت ۱۴۰۱/۰۸/۲ ضمن ارائه مدارک زیر نسبت به تشکیل پرونده جهت اخذ استعلامات لازم اقدام نمایند:

۱. اصل شناسنامه و کارت ملی و یک سری کپی مصدق (تمامی صفحات)

قبول شدگان جهت برابر با اصل نمودن مدارک خود به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمایند.

۳. دوازده قطعه عکس ۴ * ۳ پشت نویسی شده (با پوشش رسمی برای آقایان)