مواضع صریح مقام معظم رهبری مبارزه با استکبار جهانی است

مدیرکل زندان‌های لرستان تصریح کرد: جهاد تبیین در دو مؤلفه موردبحث است اول اینکه؛ باید به دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخته شود و دوم اینکه؛ برطرف کردن نواقص موجود و سوء مدیریت‌های برخی مسئولان که باعث ایجاد خسارت به کشور شده است.

وی اظهار کرد: بزرگ‌ترین ظلم تاریخی که در حق انقلاب حضرت امام خمینی (ره) روا شده این بوده که ما فکر می‌کنیم شاه ملعون فاقد قدرت امنیتی و نظامی بوده است و امام و مردم آن را به‌راحتی کنار زده و جمهوری اسلامی را بنا کرده‌اند اما این در حالی است که رژیم پهلوی با تمام قوا از هیچ جنایتی علیه مردم ایران دریغ نکرد و از یک ارتش قوی بهره‌مند بوده است.

کشوری به پیشرفت‌ها در توسعه صنایع نظامی و اقتدار جمهوری اسلامی پرداخت و افزود: جمهوری اسلامی به یکی از قدرت‌های برتر نظامی در دنیا تبدیل شده و اگر آمریکای جنایتکار تاکنون جرات دست‌درازی به خاک ما را نداشته به خاطر همین اقتدار بوده، ترس از مقابله و اقدام متقابل باعث شده است تا الان جمهوری اسلامی مورد تعرض نظامی قرار نگیرد و در حمله به پایگاه نظامی عین الاسد نظاره‌گر این اقتدار بودیم.

وی اظهار کرد: کلمه جهاد در برابر دشمنان مصداق پیدا می‌کند اما مقام معظم رهبری اخیراً جهاد تبیین را به دلیل قصورات و کم‌کارهایی که صورت گرفته بود مطرح کردند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری درباره تدارک دشمن برای ایجاد اختلاف بین اقوام در ایران اسلامی این مطلب را بیان فرمودند؛ وقتی دشمن در میدان جنگ هیچ پیشبردی ندارد و ناموفق است؛ وقتی‌که نمی‌تواند بازاری ما را وادار به تحصن و اعتصاب کند وارد کشته سازی و جنگ ترکیبی می‌شود و حمله رسانه‌ای خودش رو فعال می‌کند.

کشوری با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: در زمان جنگ تحمیلی و در همان اوایل حمله نظامی رژیم بعث به ایران تمام امکاناتی که از ارتش رژیم پهلوی به‌جامانده بود مستهلک شده بودند و ما فقط با اتکاء به خداوند متعال و پشتوانه نیروهای مردمی سپاه و بسیج دشمن را شکست دادیم و این‌که صورت دشمنان در چهارگوشه دنیا به خاک مالیده می‌شود به خاطر وجود ارزش‌های اسلامی و انقلابی در نیروهای نظامی است که باید به‌طور ویژه به آن پرداخته شود.

ایسنا/لرستان مدیرکل زندان‌های لرستان گفت: مواضع صریح مقام معظم رهبری مبارزه با استکبار جهانی است.

وی به حوادث و وقایع هفته‌های گذشته و حمله همه‌جانبه رسانه‌ای دشمنان اشاره کرد و افزود: دشمنان با پوشش رسانه‌ای کشورهای غربی و همچنین صهیونیستی و صعودی بر علیه همه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی تاختند.

عضو شورای قضایی لرستان به تقویت دین و عقیده در ارتش اشاره کرد و گفت: تفاوت ارتش جمهوری اسلامی با ارتش شاهنشاهی در دین، عقیده و نگرش است و چون ارتش شاهنشاهی بدون عقیده به دین و مذهب بود؛ بارها دیدیم که در تظاهرات مردم را به توپ می‌بست و به‌راحتی به شهادت می‌رساند.

عبدالمجید کشوری در مراسم هفته بسیج که امروز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تبیین و بصیرت افزایی در سالن سردار سلیمانی کانون اصلاح و تربیت لرستان برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج برای تجلیل از مقام شامخ بسیجیان عزیز و همچنین یادآوری و ذکر نکاتی که در حوزه دفاع مقدس و بصیرت افزایی است به گفتگو با همکاران سازمانی پرداخت.

عضو شورای قضایی استان لرستان با ذکر این نکته که جنگ رسانه‌ای و پنهان حقایق در لابه‌لای دروغ‌های رسانه‌ای باعث انحراف ذهن مردم شده است اضافه کرد: اخبار دروغ و دور از واقعیت باعث تشویش اذهان جوانان در اغتشاشات اخیر شد؛ در این میان نیز نظاره‌گر قشر جوانی بودیم که رسانه‌های معاند با هدایت ناصواب افکار عمومی آن‌ها باعث تشکیل تجمعات و بعضاً اغتشاشات و ناامنی در کشور شده‌اند.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401090603646/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B6%D8%B9-%D8%B5%D8%B1%DB%8C%D8%AD-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B9%D8%B8%D9%85-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DA%A9%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

کشوری به عدم آگاهی به واقعیات و دستاوردهای مهم انقلاب از سوی برخی افراد پرداخت و خاطرنشان کرد: در این مواقع جهاد تبیین امری ضروری است و برای مقابله با جنگ رسانه‌ای تبیین اقدامات شاخص، تبیین اقدامات شاخص و اطلاع‌رسانی درست امری ضروری است.