مشکلات داوطلبان برای ورود به سامانه بارگذاری مدارک آزمون تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی

برای ورود به سامانه بارگذاری مدارک به نشانی Azmoon.adliran.ir که از زیر مجموعه های سایت عدلیران متعلق به قوه قضائیه است مرورگر به شما اخطار اتصال ناامن می دهد.

اگر شما قبلا -یعنی حدود یک ماه قبل- برای امور دیگر مانند مشاهده ابلاغات یا اطلاعات پرونده و … وارد سامانه عدلیران شده باشید و حالا بخواهید با استفاده از همان مرورگر وارد سامانه بشوید با توجه به تغییرات فنی و بروزرسانی های اخیر سامانه عدلیران احتمالا با خطا مواجه خواهید شد.

۹- کار انجام شده است، حالا برگردید و دوباره وارد سامانه بشوید.

تمدید مهلت بارگذاری آزمون صدور مجوز تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی در سال ۱۴۰۱

۳- در منوی باز شده، روی Settings کلیک کنید.

با این حال به نظر می رسد باید مهلت بارگذاری مدارک با توجه به وقفه سه روزه ایجاد شده به علت مشکلات موجود، به مقدار کافی تمدید شود تا حق داوطلبان آزمون محفوظ بماند.

۴- در منوی سمت چپ رویPrivacy and security  کلیک کنید.

این اخطار جنبه فنی دارد و بر اساس ساختار کلی تعریف شده برای مرورگر ها با توجه به تنظیمات سامانه و احتمالا ایراد مربوط به گواهی اتصال امن، این اخطار نمایش داده می شود.

۷- در کادر Search گوشه بالا، adliran را جستجو کنید.

پایگاه خبری اختبار– پذیرفته شدگان مرحله تستی آزمون صدور مجوز تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی در سال ۱۴۰۱ از وجود مشکلاتی برای ورود به سامانه بارگذاری مدارک خبر داده اند.

انتظار می رود که روز یکشنبه و با پایان تعطیلات رسمی و بازگشت کارکنان بخش های فنی قوه قضائیه به سرکارهایشان اشکالات موجود رفع و یا اطلاع رسانی کافی به صورت رسمی انجام بشود.

۱- مرورگر کروم را باز کنید.

با این حال داوطلبان آزمون از مواجه شدن با مشکل برای ورود به این سامانه خبر داده اند که ظاهرا برخی مربوط به مسائل فنی این سامانه و برخی هم ناشی از فعال نبودن سامانه به نظر می رسند.

آموزش راه حل مشکلات فنی ورود به سامانه بارگذاری مدارک آزمون تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی

خطای اتصال ناامن به سایت

۲- روی علامت سه نقطه گوشه بالای مرورگر کلیک کنید.

سازمان سنجش آموزش کشور روز پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ نتایج مرحله تستی آزمون صدور مجوز تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی که ۲۴ آذر ماه برگزار شده بود را اعلام کرد.

۶- کمی پایین بیایید و روی See all site data and permissions کلیک کنید.

برای رفع این مشکل فنی می توانید وارد قسمت تنظیمات مرورگرتان بشوید و کوکی ها را کلا یا فقط کوکی های سایت عدلیران را حذف کنید یا اینکه کلا با یک سیستم دیگر یا یک مرورگر دیگر تلاش کنید.

۸- روی علامت سطل زباله مقابل adliran.ir کلیک کنید، در پنجره باز شده دکمه Clear را بزنید.

شما بدون نگرانی می توانید این اخطار را در این مورد نادیده بگیرید و با قبول ریسک اتصال به سایت، گزینه اتصال ناامن را انتخاب کنید.

خطای مربوط به کوکی ها Cookies

بدیهی است هر خبری در مورد تمدید مهلت بارگذاری مدارک یا موارد دیگر پس از اعلام از سوی مراجع رسمی ذی ربط، از طریق پایگاه خبری اختبار نیز به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.


منبع: https://www.ekhtebar.com/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%AF/

۵- کمی پایین بیایید و روی Cookies and other site data کلیک کنید.

در اطلاعیه اعلام نتایج گفته شده است که پذیرفته شدگان می توانند از همان رو به مدت یک هفته مدارک لازم را در سامانه ای به نشانی Azmoon.adliran.ir بارگذاری کنند و سایر مراحل را نیز باید از همین طریق پیگیری کنند.

برای ورود بدون اشکال به سامانه عدلیران استفاده از مرورگر کروم بیشتر توصیه می شود.

آموزش مراحل حذف کوکی ها در مرورگر کروم

برای حذف کوکی ها در مرورگر کروم مراحل زیر را انجام بدهید: