مجموعه اتاق فرار رادیکال اصفهان | allescape

مجموعه اتاق فرار رادیکال اصفهان | allescape

با بررسی بازی‌های چند اتاق فرار تهران متوجه می‌شویم که ژانر معما نیز جایگاه خاصی در کنار دیگر ژانرهای هیجانی دارد. در یک اتاق فرار با ژانر معما، یک مسئله نسبتا پیچیده مطرح می‌شود و از بازیکنان خواسته می‌شود که به‌صورت تک‌نفره یا در غالب گروه برای حل آن تلاش کنند. انجام این بازی‌ها به استفاده از هوش، تفکر و تأمل بیشتری نیاز دارد. اگر به بازی‌های فکری علاقه دارید، این ژانر اتاق فرار برای شما انتخاب مکان مجموعه اتاق فرار مناسب‌تر است. بازیکنان در یک اتاق فرار با این سبک با اتفاقات و چالش‌های کمیک روبه‌رو می‌شوند.

اتاق فرار گاهوک

برای انتخاب هم تیمی نیازی نیست که دوستان شما دارای شرایط خاصی باشند. فقط لازم است اعضای تیم شما همان افرادی باشند که شما دوست دارید در یک مکان تفریحی کنار شما باشند و شما از وقت گذراندن با آنها لذت می برید. معمولا اتاق‌های فرار بر اساس سطح دشواری درجه‌بندی شده‌اند و همچنین می‌توان از پیشنهادات کارکنان اتاق فرار نیز در این خصوص استفاده کرد. قطعا آن‌ها از تجربه خود برای علاقمندتر کردن شما به اتاق فرار استفاده میکنند و شما نیز لذت بیشتری را تجربه خواهید کرد. برای بازیکنانی که قبلاً هرگز در اتاق فرار نبوده‌اند، پیشنهادمتفاوتی ارائه خواهد شد تا اینکه شما یک بازیکن با تجربه اتاق فرار باشید، اما قطعا هر دو بازی چالش برانگیز هستند و شما را بدون هیجان و چالش رها نمی‌کنند.

  • در این ژانر، سناریو و آیتم های بازی به گونه ای طراحی شده اند که حس هیجان شما را بالا ببرند و ترس کمی داشته باشند.
  • چون تو این مرحله نقاط قوت و ضعف کار شما به صورت عینی خودشو نشون میده.
  • منحصربه‌فرد بودن سناریو از طریق آزمون‌وخطا و به‌صورت تجربی و با مشورت متخصصین این حوزه به دست می‌آید.
  • گوش دادن به یکدیگر تا حد زیادی می‌تواند برنده شدن در این بازی را تسریع ببخشد.

شخصیت، علایق و سلایق افراد در انتخاب ژانر و سناریو بازی، از تاثیرگذارترین موارد هستند. کارشناسان پشتیبانی پرتال مای اسکیپ همه روزه ( حتی در روز های تعطیل) از ساعت 10 صبح لغایت 12 شب پاسخگوی شما برای انتخاب بهترین اسکیپ روم بیرجند هستند. در اتاق فرار هم ژانرهای متنوعی وجود دارد که نوع ژانر بر ویژگی های بسیاری در فضای بازی تأثیرگذار است. ما همچنین اتاق‌های فرار را با سیستم صوتی یکپارچه مشاهده کرده‌ایم، مانند بلندگوهای اتومبیل که در قسمت سقف نصب شده‌اند.

در بعضی از بازی‌ها، متناسب با فضای بازی، سناریو و ژانر بازی، از جلوه‌های ویژه نوری و صدایی خاصی در مراحل مشخص استفاده شده است. لازم است که پیش از شروع بازی به افرادی که مشکل قلبی و یا بیماری‌های دیگری از قبیل فوبیا دارند، هشدار داده شود. حتی در مواردی باید از ورود آن‌ها به بازی‌های خاص جلوگیری شود. پس شما هم شامل این موارد می‌شوید، حتما قبل از شروع بازی، به اپراتور اطلاع دهید. پرتال اتاق فرار مای اسکیپ با هدف معرفی و رزرو اتاق فرار های ایران در سال 1398 راه اندازی شد.

ساخت اتاق فرار؛ بایدها و نبایدها

یکی از محبوب‌ترین ژانر‌های اتاق فرار، ژانر وحشت و اتاق‌ فرار ترسناک است. در این مقاله سعی داریم تا نکاتی برای اتاق‌های فرار وحشتناک را در اختیارتان قرار دهیم. نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که آیا رزرو شما خصوصی یا عمومی است. اگر فقط دو یا سه نفر در گروه شما باشند، بعضی از اتاق‌های فرار شما را با سایر گروه‌های کوچکتر مخلوط می‌کنند و یک گروه بزرگ را تشکیل می‌دهند.