شروع ثبت‌نام آزمون EPT آبان‌ ۱۴۰۱

پایگاه خبری اختبار- ثبت نام آزمون (EPT) ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱ از امروز ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۱ آبان ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

چنانچه این موضوع رعایت نشود ضمن ابطال آزمون، وفق مقررات و ضوابط با ایشان برخورد خواهد شد.


منبع: https://www.ekhtebar.com/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%AB%D8%A8%D8%AA%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-ept-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B1/

ثبت‌نام در سامانه english.iau.ac.ir/ept به عمل می‌آید.

همچنین هیچ یک از کارکنان و اعضای هیات علمی بدون توجه به نوع و نحوه همکاری، اعم از رسمی قطعی، رسمی آزمایشی، پیمانی، حق التدریس، قراردادی، ساعتی، شرکتی، تمام وقت، نیمه وقت و …مجاز به شرکت در آزمونهای زبان (EPT و اشتمال) در محل اشتغال خود نمی باشند.

ثبت نام در آزمون زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد و از سیستم شناسه پرداخت حتما دریافت نمائید.

این آزمون روز جمعه مورخ ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱ هم زمان در شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان، اردبیل، کرج، ساری، همدان، ارومیه، قزوین، گرگان جمعا ۱۶ حوزه برگزار خواهد شد.

تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شرکت در آزمون می باشند بدین منظور لازم است داوطلبان شماره دانشجویی ۹ رقمی خود را به منظور ورود به سامانه در اختیار داشته باشند.