زیباترین سقف کاذب که در ساختمان‌های شکیل استفاده می‌شود استوارسازان

در واقع بیشترین اجرای سقف کاذب PVC در آشپزخانه و سرویس های بهداشتی می باشد. افراد متخصص در زمینه نصب سقف میتوانند انواع سقف های کاذب نظیر سقف چوبی، کناف و دیگر سقف ها را نصب کنند. از جمله مصالحی که برای اجرای سقف کاذب به کار می رود می توان به موارد زیر اشاره کرد. می‌دونیم که همه سقف ها عایق صوت هستن یعنی امواج صوتی رو از خودشون عبور نمیدن و اون ها رو به محیط بازمیگردونن. اما مشکل اینجاست که این بازگشت صوت، بجز تولید سر و صدا چه اثری می‌تونه داشته باشه؟ یعنی فقط عبور ندادن صوت ملاک نیست و بلکه جذب صوت هم مهمه.

  • برای ارتباط با ما می تونید به سایت ساختمانچی، بخش “تماس با ما” مراجعه کنید.
  • برخی از مدل‌ها بر روی سقف اصلی نصب شده و بعضی دیگر نیاز به ایجاد زیرساخت مناسب دارند.
  • آخرین گام از مراحل اجرای سقف کاذب کناف، درزگیری پنل ها و جای پیچ ها، تسطیح سطح با سنباده و اجرای پوشش نهایی آن می باشد.
  • و به دلیل قابلیت تنوع دکوراتیو و نورپردازی ، نمای زیبایی بهم سقف منزل و محل کار می دهد .
  • استفاده میشود.سقف آکوستیک مزیت های بسیار خوبی دارد از جمله عایق صدا هست ، ضد حریق هستند ، ساده هستند و قیمت بسیار مناسب نیز دارند.سقف اکوستیک فقط محدود به منازل نیستند و در مکانهای تجاری و اداری و …..

انجام کلیه امور بازسازی ساختمان و نوسازی ساختمان های مسکونی و تجاری ، مدیریت پیمان و اضافه بنا با سازه های سبک از جمله LSF با کمترین هزینه ممکن توسط پیمانکار مجرب و مهندسان عمران. قبل از استفاده از این نوع سقف ها باید زیر سازی مناسبی صورت گیرد معمولا از این نوع سقف ها برای فضاهای بسیار وسیع استفاده می شود زیرا جلوه آن زیباتر می شود. زیر قیمت کارخانه کناف ایران همراه با بروز رسانی منظم قیمت محصولات سقف کاذب می باشد. سقف‌ های کاذب با قطعات پیش ‌ساخته گچی از مقاومت بالایی در برابر آتش‌ سوزی، ضربه و عبور صدا اجرای سقف کاذب برخوردار می‌ باشند.

اما اگر هدف از نصب این سقف صرفاٌ برای تزئین باشد از تایل های ساده رنگی استفاده می گردد. علاوه بر آن اگر سقف کاذب به عنوان عایق آکوستیک نصب می شود باید تایل های پانچ دار برای اجرای آن به کاربرده شوند. نصب عایق های حرارتی و اجرای سقف کاذب بدون هیچ نوع درز می تواند انتقال حرارت را کاهش دهد. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان می کند، بلکه با استفاده از آن می توان تاسیسات و سیم کشی ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آن ها را رفع نمود.

اگر در زیر سقف یک ویلا در مازندران از تاسیسات مختلفی مانند نورپردازی استفاده کرده‌اید، استفاده از سقف کاذب متحرک کناف را به شما پیشنهاد می‌کنیم. به این نوع از سقف کاذب کناف، کاذب مشبک هم می‌گویند و در آن از پروفیل‌های گالوانیزه‌ای استفاده شده‌است که با دست از هم جدا می‌شوند و می‌شود زیر سقف کاذب را با آن‌ها بررسی کرد. از نکات مثبت در رابطه با انواع سقف کاذب تنوع این مصالح است و در سوی دیگر، امکانی که برای نصب راحت تاسیسات فراهم می‌آورد. سقف کاذب و ورود آن به دنیای معماری، کمک‌های زیادی به اتفاقات مطرح در این حوزه کرد. سقف‌های کاذب با مقاومت، زیبایی و سبکی خود، در بسیاری از موارد به کمک تیم طراحی می‌آیند و استفاده از آن‌ها در ویلا در مازندران، به فراخور کاربرد و تامین ارتفاع مفید، می‌تواند بر بسیاری از ارزش‌های طراحی بیفزاید.

ایده های طراحی سقف کاذب

از ویژگی های مهم این نوع سقف ها این است که اکثر ملات ها به آن می چسبند و از طرفی ترک هم بر نمی دارند. پس از پیاده ‌سازی شبکه ‌های فرعی و اصلی باید با استفاده از چسب و میخ، لمبه ‌ها را به چهارتراش‌ها متصل کرد. اتصال پروفیل‌ های ناودانی آلومینیومی به تسمه‌ های آویز از جنس فولاد گالوانیزه.

اجرای سقف کاذب گچی

استفاده از جنس پی.وی.سی در تولید سقف معرق cnc این محصول را کاملا ضد رطوبت و قابل شستشو کرده است. در اصفهان برای خرید سقف کاذب می توانید به منطقه صنعتی دولت آباد خیابان شیخ بهایی، خیابان لاهور ابتدای خیابان مفتح، رباط اول نبش استاد شهریار مراجعه کنید. محل قرارگرفتن سازه‌ های سپری با نحوه چیدمان تایل ها در ارتباط است. با در نظرگرفتن نحوه چیدمان تایل ها بر روی سقف که در گام یک تعیین گردید، سازه‌های سپری را به صورت عمود بر نبشی ها نصب کنید. استفاده از این سقف در طراحی سبک ساحلی می تواند تاثیرگذاری فراوانی در زیبایی اتاق نشیمن داشته باشد.

تعمیر انواع سقف کاذب

زیباترین سقف کاذب که در ساختمان‌های شکیل استفاده می‌شود استوارسازان