رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی ساماندهی شد

خدائیان، عوامل دشمنی دشمنان جمهوری اسلامی ایران را استقلال آن و پیشرفت‌های کشورمان در عرصه‌های مختلف، تصریح کرد: دشمنان دم از حقوق بشر می‌زنند ولی فجایعی که در افغانستان، عراق، سوریه و یمن به بار آوردند به خوبی نشان می‌دهد که فقط خودشان را بشر می‌دانند.

ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان بازرسی کشور با بیان اینکه رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی در دوران تحول و تعالی، ساماندهی شد، گفت: مدیری که در چارچوب قانون عمل کند، ترسی از نظارت ندارد.

به گزارش ایسنا، وی، هدف از سفرهای استانی ریاست قوه قضاییه را شناسایی مشکلات و رفع آن‌ها عنوان کرد و به بیان نکاتی پیرامون بیانات رهبر معظم انقلاب در حوزه جهاد تبیین پرداخت.

انتهای پیام ‌


منبع: https://www.isna.ir/news/1401081913396/%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%84%D8%B4%D8%A7%DA%A9%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D8%B4%D8%AF

وی خطاب به مسئولان شهرستان طبس تاکید کرد که به حمایت از سرمایه گذاران واقعی توجه کنند، برنامه‌های قوه قضاییه در دوره تحول و تعالی را تشریح کرد.

خدائیان پیشگیری از وقوع جرم، مفاسد و سوءجریان را از جمله برنامه‌های سازمان بازرسی عنوان کرد و افزود: ضمن پیشگیری از وقوع مفاسد در صورتیکه با سوءجریانی مواجه شویم فورا هشدار می‌دهیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به حمایت دستگاه قضایی از تولید و به خصوص تولید دانش بنیان، گفت: با کمک قوه قضاییه از تعطیلی تعداد قابل توجهی از واحدهای تولیدی جلوگیری شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خطاب به مسئولان شهرستان طبس، یادآور شد: مدیرانی که در دوران مسئولیت خود تحول ایجاد کرده‌اند را شناسایی و معرفی کنید و تا از این مدیران در جایگاه‌های دیگر نیز استفاده شود.

وی با تاکید بر حمایت از مدیران پاکدست، پرتلاش و جهاد، بیان کرد: اگر یک مدیر در چارچوب قانون عمل کند، ترسی از تظارت ندارد و سازمان بازرسی قطعا به چنین مدیرانی کمک خواهد کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: رصد قوانین بر زمین مانده و نظارت بر اجرای تکالیف دستگاه‌ها به صورت مستمر در حال انجام و پیگیری است.

خدائیان خاطرنشان کرد: مبارزه جدی با مفاسد در این دوره بدون سر وصدا و فضای تبلیغاتی صورت می‌گیرد و در عین حال به شکلی عمل می‌شود که ناامنی برای سرمایه گذاران واقعی ایجاد نشود.

ذبیح الله خدائیان، امروز پنج شنبه ۱۹ آبان در نشست شورای اداری طبس به اقدامات سازمان بازرسی در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اشاره کرد و گفت: مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان در کارگروهی در سازمان بازرسی بررسی و نسبت به رفع آن‌ها کمک و پیگیری می‌شود.

وی به اقدامات سازمان بازرسی در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان اشاره کرد و گفت: مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان در کارگروهی در سازمان بازرسی بررسی و نسبت به رفع آن‌ها کمک و پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به توجه جدی به امنیت جامعه و برخورد با مخلان نظم و امنیت در دوره تحول و تعالی، افزود: رسیدگی به پرونده‌های کثیرالشاکی در این دوره مدیریت و ساماندهی شدند و مرتب در دستور کار است.