راهنمای خرید دزدگیر اماکن، بهترین مارک دزدگیر اماکن چیست؟

بدین ترتیب دوربین ها در هر شرایطی می توانند نیاز شما را برطرف کنند. در چنین شرایطی بهترین انتخاب برای دوربین مداربسته، نوع بی سیم آن است. هر کدام از لنزهای دوربین مدار بسته در چه شرایطی کاربرد دارند؟ دزدگیرهای اماکن دارای سنسورها و چشمی های مختلف هستند که هر کدام از آن ها دارای وظایف مهمی هستند. آیا کسی که هیچ شناختی از دزدگیر اماکن ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟ شرکت آی پی سورنا به عنوان نمایندگی دوربین های مداربسته ، علاوه بر اینکه برای افزایش سهولت در انتخاب و خرید کالا ، خدمات فروش را به کمک متخصصان فروش ارائه می دهند، خدمات نصب دوربین مداربسته را به کمک متخصصان فنی در اختیار کاربران قرار داده است. انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته در واحدهای صنعتی یکی دیگر از عوامل مهم است.

واحدهای صنعتی مثل کارخانجات، کارگاهها و … قفسه ها و انبار : محوطهی داخلی فروشگاه، پوشش قفسهها و همچنین انبار جزو نواحی مهم و حساس برای واحدهای تجاری محسوب میشود. محوطه ی بیرونی : این بخش نمیتواند جزو اولویت اول ما قرار بگیرد. ورودی فروشگاه یا واحد تجاری : جزو محل اصلی برای رفت و آمد محسوب میشود. البته ناگفته نماند که زنگ های ویدیویی متصل شده به وای فای جز بهترین گزینهها محسوب میشوند. نصب دزدگیر منزل ساده و آژیری تهران شمال از دسته خدمات مورد استقبال مشتریان هوم سرویز در تمامی مناطق تهران و البته شمال است.این سرویس از جمله سرویس های مرتبط با برقکاری ساختمان در تهران محسوب می شود. دوربین مداربسته گردان نیز به دو دسته ی بستر آنالوگ و تحت شبکه تقسیم می شوند. به این ترتیب کیفیت تصاویر در بستر آنالوگ از نیم مگاپیکسل تا رزولوشن های 8 مگاپیکسل ارتقا پیدا کرده است. منبع تغذیه دوربین نباید از برق کلی ساختمان باشد، تا در صورت قطع کردن برق ساختمان از سمت سارق، دوربینها از کار نیفتند و سیستم امنیتی حفظ شود.

با نصب این نوع سیستم اعلام سرقت خیالی آسوده داشته باشید چون این سیستم ها مجهز به تلفن کننده سیم کارتی هستند که خود بسیار کاربردی است و از سطح امنیتی بالایی برخوردار است معمولا در نصب دزدگیر منازل و اماکن با تلفن کننده سیم کارتی تماس تلفنی در این سیستم ها از طریق خط شهری نیز انجام می شود پس در این دزدگیرها علاوه بر ارسال SMS ما تماس از دو طریق خواهیم داشت (خط شهری و سیم کارت). شاید شما نیز بارها و بارها شنیده باشید که نصب دزدگیر ساختمان کاری بیهوده است و این سیستم همیشه دچار خطا و آژیر اشتباهی می شود!

این نکته در آپارتمانها و محیط اطرافشان، اهمیت دوچندان دارد؛ چرا که شما باید بتوانید نقاطی را تحت نظر قرار دهید، که هیچکس بدون گذر از آنها نتواند به درون مجموعه منازل ورود یا از آن خروج کند. نکته دوم: در محل قرارگیری دوربینها، باید نور مناسب وجود داشته باشد، اما نباید دوربین مداربسته در معرض نور مستقیم خورشید حتی در برههای از روز قرار بگیرد؛ همچنین نباید دوربین در مکانهایی با سطح نور کم نصب شود، زیرا موجب کاهش کیفیت تصویر ضبط شده میشود. سومین نکته: توجه به محل نصب و امنیت ابزار جانبی دوربین است؛ مثلا سیمهای دوربین مداربسته مخفی نباید به راحتی در دسترس باشند چون ممکن است سارقین به آنها صدمه بزنند و سیستم امنیتی شما دچار مشکل شود. در حین نصب دوربین آنالوگ باید فضا کافی برای هر دو کابل به شکل مناسب تعبیه شود؛ ممکن است که کابل ورودی به دوربین که همان کابل برق است از طرف DVR به دوربین نرود، در این صورت دوربین به وسیله آداپتور، به نزدیکترین پریز یا انشعاب برق متصل شود. منظره مورد نظر به چه اندازه وسعت دارد. به علت وسعت زیاد دارای کابل کشی در ابعاد هستند.

از دوربین امنیتی میتوان برای نظارت کردن انبار، ورود و خروج کالا، خودروها و افراد استفاده نمود. همراه دوربینهای مداربسته بیسیم، دیسک فشردهای (CD) ارسال میشود که باید برای نظارت و دسترسی به دوربین مداربسته وایرلس این دیسک را روی کامپیوتر خود نصب کنید. کنترل رفت و آمد: تصور کنید رئیس یک اداره بزرگ میخواهد بر ورود و خروج و نحوهی عملکرد کارکنان خود نظارت داشته باشد، برای این امر میبایست تمام وقت خود را به سرکشی از کارکنان بپردازد. از گذشته تا کنون راهکارهای زیادی مانند نصب نرده و حفاط در جهت بالا بردن امنیت اماکن مختلف و غیر ممکن کردن ورود سارقین به آن انجام گرفته است؛ ولی امروزه در این راستا استفاده از این امکانات بسیار رایج شده است.

موضوع گفته شده یک بدی که دارد نشان دادن اجزای آن فضا به شکل کوچکتر است. کابل دومی که به دوربین وارد میشود، در واقع برق ورودی به دوربین است و به آن کابل برق گفته میشود. نصاب دوربین مدار بسته : دوربین مداربسته به عنوان یکی از محصولات مهم در حوزه ی نظارت تصویری سهم مهمی را از بازار فروش تجهیزات امنیتی به خود اختصاص داده است , اهمین نصب دوربین مداربسته دوربین و تجهیزات آن با هدف حفظ امنیت اموال و حفظ جان افراد مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید در مدت زمان کمتری دوربین های بی سیم را نصب کنید و از آنها به خوبی برای نظارت بر کارخانه و محیط صنعتی استفاده کنید. بعضی دوربینهای مداربسته، وای فای گیرنده کوچکی دارند که از طریق درگاه USB به کامپیوتر متصل میشوند. همچنین دارای قابلیت کنترل از راه دور باشند تا امکان مشاهده تصاویر بر روی موبایل، تبلت یا کامپیوتر شخصی وجود داشته باشد. توصیه میشود که فیلم ها آموزشی نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته را حتما از وب سایت های اینترنتی بسیار معتبر مورد مشاهده قرار دهید تا از این طریق اطلاعات بسیار صحیح و لازم را به دست بیارید.

شرکت Genetec یک شرکت پیشرو در زمینه ارائه نرم افزارهای نظارت تصویری است. از بهترین راه حل ها برای تجهیز ساختمان مورد نظرمان نصب یک سیستم امنیت قوی و مورد اعتماد نظیر دستگاه دزدگیر اماکن است. دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن در کرج به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز به ابزار کار برگزار می شود. نصب دوربین مدار بسته در محل کار و شرکت ها از اهمیت به خصوصی برخوردار است که در این قسمت راجع به آن صحبت خواهیم کرد. در نتیجه لازم است که حتماً در زمانی که اراده به نصب دوربین مدار بسته کردید حتماً و در اولین قدم نسبت به انتخاب یک شرکت متخصص در حوزه نصب دوربین مدار بسته اقدام نماید . امیدوار هستیم با مطالعه این صفحه با چگونگی انتخاب مکان نصب دوربین مداربسته آشنا شده باشید. چنانچه شما به تمامی اصول و ریزه کاری های خرید و نصب دوربین مداربسته تسلط داشته باشید قطعا خود شما فرد بسیار مناسبی برای نصب دوربین مداربسته خواهید بود.

در این سیستم، مدار تغذیه هر دوربین به دو شکل امکانپذیر است؛ اگر سوئیچها دارای قابلیت POE باشند، میتوان از همان کابلی که برای انتقال تصویر از آن استفاده میشود، برای تغذیه و رساندن برق به دوربین بهره گرفت. اگر تصمیم به راه اندازی دوربین مدار بسته و نصب حرفهای سیستمهای نظارت تصویری دارید، باید از تکنسین دوربین مداربسته یا کارشناس دوربین مداربسته کمک بگیرید. بعضی سیستمها تصویر تمام دوربینهای مداربسته را با هم نشان میدهد، ولی بعضی امکان مشاهده و نظارت را بصورت تک تک میدهند. یکی از سیستمهایی که به شما امنیت کامل میدهد، نصب دوربین مداربسته مخفی است. همانطور که میدانید محوطه کارخانجات بسیار وسیع هستند که نظارت به شکل یکپارچه طاقت فرسا و گاهاً غیر عملی است.

دوربینی را انتخاب کنید که برای آب و هوای شما درجهبندی مناسبی داشته باشد. پایه و اساس نصب یک نصب دوربین مداربسته مخفی، انتخاب مناسب آن میباشد. در آخر اطمینان حاصل کنید که دوربین مداربسته، تصویر تمام ورودیها و خروجیهای موجود در اتاق را پوشش داده و نزدیک به یک منبع انرژی برق مانند پریز برق است. این نوع دوربین مداربسته در مکانهایی با متراژ بالا به دلیل عدم استفاده از سیم، به صرفهتر خواهد بود. در این مرحله علاوه بر نوع و برند دوربین، نوع شبکه انتخابی شما نیز اهمیت فراوانی دارد؛ به همین علت در این مرحله همه چیز به دوربین، نوع مدار و مدار DVR انتخابی مرتبط است. مشکل در سرعت وای فای میتواند باعث کندی تصویر یا نویز شدید در طول ضبط شود؛ به این جهت استفاده از مدل مناسب بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل اهمیت تامین امنیت این مکان بسیار زیاد بوده و مراقبت از این کالاها باید در اولویت قرار گیرد. ۲- مدت زمانی که نور لیزر رفته و به خودرو برخورد نموده و برگشته مشخص مینماید که خودرو در چه فاصله ای قرار دارد. آموزش تفکیک رنگ بندی سیم های خودرو کاربرد هر کدام. راهروها و سالن های مجتمع به دلیل رفت و آمد و گاهاً ازدحام جمعیت مراجعه کنندگان از نقاط حساس یک اداره به شمار می آیند.

• دزدگیرهای تلفن کننده که به طور اتوماتیک هنگام آلارم با شماره های تلفنی که در حافظه اشان ذخیره کرده اید (مثلاً با شما یا خانواده یا دوستانتان) تماس می گیرد. به یاد داشته باشید که حتما کمی کابل اضافه تر برای نگهداری و اشتباهات هنگام جمع کردن اتصالات خود در نظر بگیرید. البته حتماً توجه داشته باشید که هر کدام از درها به صورت جداگانه دارای دوربین مخصوص باشد. در زمان تهیه این دزدگیرها توجه داشته باشید که بیمه نامه نیز برای آنها تعیین شده است. در ایران بهترین انتخابی که می توان معرفی کرد تهیه محصولات ایرانی می باشد.

معایب: مناطق گران قیمت و کوتاه که به معنی وسایل الکترونیکی بیشتر (پول بیشتر) و نرخ بالای هشدارهای کاذب است زیرا نمی تواند گربه را از انسان متمایز کند. فرض کنید دوربین امنیتی خود را نصب کرده اید و می خواهید همه چیز را ضبط کنید، اما نمی توانید لپ تاپ خود را همیشه در آنجا قرار دهید. شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص نیز به راحتی با همکاران ما در تماس باشی و راهنمایی های مورد نیاز خود را به آسانی اخذ کنید. به طوری که برخی از صنعت ها و کسب و کارها ملزم به استفاده از دوربین مداربسته هستند و البته تکنولوژی کنترل و چک کردن از راه دور منازل (جهت کاربردهای مختلف از جمله کنترل امنیت منزل و یا بررسی فعالیت ها در منزل و یا سر کار) هر روز بروزتر و با کیفیت بهتر ارائه می شود. پنجرههای دور از خیابان را میتوان هنگام انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته در نظر گرفت. مراحل انجام تنظیمات نرمافزاری بر اساس دوربین انتخاب میشود.

های برندهای معتبر و پرفروش و نحوه کار با نرمافزارهای مدیریت تصاویر و سایر موارد افزایش دهید. دوم درباره خدمات پس از نصب و دوره آن نیز مطلع شوید و این موارد را مکتوب از نصاب درخواست کنید. پس درب جلویی ساختمان برای انتخاب محل مناسب برای نصب دوربین مداربسته در آپارتمان مناسب است. بسیاری از سارقین ترجیح می دهند مواردی را برای سرقت انتخاب کنند که ورود و حضور در آن جا آسان تر باشد و زمان کمتری از آن ها بگیرد، اماکنی را برای سرقت انتخاب میکنند که فاقد هرگونه سیستم امنیتی باشد بنابراین وجود دزدگیر در محل زندگی و کار شما می تواند در این مورد تاحد زیادی شما را مصون نگه دارد.