دیوان عدالت اداری پناهگاه حقیقی مردم است

وی در ادامه تفسیر آیه شریفه گفت: خالق بودن خدا را بسیاری قبول دارند ولی در تدبیر امور پای دیگران را به میان می‌آورند؛ مهم آن است که انسان در ربوبیّت خداوند مقاومت کند، یعنی هیچ قانون و برنامه‌ای را از غیر خدا نپذیرد چرا که  مقاومتِ در راه حقّ، خوف از آینده را برطرف می‌کند.

 مظفری با اشاره به آیه شریفه سی ام سوره فصلت، به ایستادگی و مقاومت در راه هدف اشاره کرد و گفت: آن چه ایمان را بارور می‌کند و به نتیجه می‌رساند، مقاومت است و استقامت در کنار ایمان ارزشمند است.

مظفری، دیوان عدالت اداری را از افتخارات نظام اسلامی دانست و افزود: دیوان عدالت اداری ملجاء و پناهگاه حقیقی مردم است.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401090201303/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%87%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AD%D9%82%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

به گزارش ایسنا به نقل از دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج در دیوان عدالت اداری برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، هفته بسیج را فرصت مناسبی در بازنگری اهداف و ارزش ها دانست و گفت: جا دارد از تمامی مدافعان امنیت و جوانان غیور بسیجی که طی ماه های اخیر در راه تامین امنیت مردم جان نثاری کرده اند، یاد کنیم و به روح پرفتوح و ملکوتی شهدا درود بی کران فرستیم.

 مظفری، دیوان عدالت اداری را از افتخارات نظام اسلامی دانست و افزود: دیوان عدالت اداری ملجاء و پناهگاه حقیقی مردم است و ما در کسوت قضا در این مکان که منتسب به حضرت امام خمینی (ره) و مولود انقلاب است باید در مسیر خدمتگذاری مردم، استقامت و صبر داشته باشیم.

رئیس دیوان عدالت اداری با اشاره به اینکه هفته بسیج امسال در شرایط خاصی قرار گرفته است و باید پر شورتر برگزار گردد، گفت: در حالی که دشمنان با کفر و نفاق پنجه بر چهره تابناک مقدس جمهوری اسلامی می کشند و در مقابل دین اسلام ایستادگی می کنند، ملت شریف ایران با حاکمیت تفکر بسیجی در مقابل توطئه دشمنان ایستادگی می کند.

 مظفری با تاکید بر اینکه تا جان در بدن داریم از آرمان های الهی دفاع می کنیم، افزود: وسوسه های دشمن ما را متزلزل نمی کند و ایستادگی در مسیر الهی باعث کسب پیروزی در مقابل دشمنان خواهد شد.

رئیس دیوان عدالت اداری به تفسیر آیه شریفه ۱۲۰ سوره آل عمران پرداخت و گفت: حسادتِ دشمنان به قدری است که اگر اندک خیری به شما برسد، ناراحت می ‏شوند و راه نفوذ دشمن، یا ترس و طمع ماست و یا بی ‏پروایی و بی‏ تقوایی ما، که صبر و تقوا، راه خنثی کردن آنهاست. 

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان گفت: ملت شریف ایران صحنه را خالی نمی کند و با استمرار و مداومت بر روی اهداف عالی انقلاب اسلامی، پای عهد خود که همان آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است می مانند.