دوره طراحی سایت با وردپرس صفر تا صد 2022 دی ام روم | آموزشگاه آپادانا تبریز

به همین سبب دانشجویان دوره سئو منیجر، در یک آزمون رسمی شرکت و در صورت دریافت امتیاز مناسب، گواهینامه معتبر فنی و حرفه‌ای به همراه گواهینامه رسمی از دی ام روم را برای شروع کار دریافت خواهند کرد. در دوره جامع سئو دی ام روم، دانشجویان با انواع کاربران هدف و نیاز آنها آشنا می‌شوند و یاد می‌گیرند که چگونه و چه محتوایی در اختیار کاربر قرار دهند تا اعتماد آنها جلب شود. همین اقدامات کوچک سبب می‌گردد کاربران به مرور، سایت شما را به عنوان یک سایت مرجع شناسایی کنند و در سایت تراکنش انجام دهند. اگر میخواهید به عنوان یک وردپرس کار وارد بازار کار شوید، بهتر است به سراغ دوره هایی بروید که محتوای کمی تخصصی تر دارند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) محبوب است که امروزه استفاده از آن بسیار گسترش یافته است. متن‌باز بودن، طراحی و مدیریت آسان، تنوع در افزونه‌ها، توسعه‌پذیری سریع و انعطاف‌پذیری زیاد باعث این محبوبیت و گسترس روزافزون شده است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مبتنی بر PHP و MySQL است که معمولاً برای ایجاد وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها استفاده می‌شود.

آموزش وردپرس کامل دوره WordPress جامع 2023

می‌توان گفتن در دنیا برنامه نویس های وردپرس جذاب‌ترین کار فریلنسری را دارند. چون به راحتی می‌توانند با توسعه قالب و پلاگین های وردپرس و فروش در مارکت‌پلیس‌های ایرانی یا خارجی درآمدهای غیر فعال (passive income) داشته باشند. از دیگر ویژگی های دوره جامع وردپرس مناسب بودن قیمت دوره وردپرس میباشد.

آموزش پس زمینه یا Background در وردپرس

دوره طراحی سایت با وردپرس صفر تا صد 2022 دی ام روم | آموزشگاه آپادانا تبریز

این افزونه ها که با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده و توسط مای اس کیوال و شرکت ها و انجمن های دیگر پشتیبانی می شود. دوره های اموزشی وردپرس در مجتمع فنی آریا تهران مطابق با آخرین بروزرسانی های ورپرس و پلاگین ها و قالب های تخصصی وردپرس انجام می شود. افزونه های وردپرسی که توسط برنامه نویسان سراسر جهان طراحی شده و هرکدامش مشکلی را برای شما بعنوان یک طراح سایت حل می کند.

در دوره آموزش وردپرس دقیقا چه چیزی را یاد می‌گیریم؟

سایت های شرکتی که بیشتر به وسیله کمپانی ها و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند هم دیگر انواع سایت هایی بوده که با این سیستم مدیریت محتوا قابل پیاده سازی هستند. همچنین شما می توانید سایت های آموزشی خود را هم با WordPress طراحی کرده و راه اندازی کنید. نوع دیگر از سایت ها که به کمک این سیستم مدیریت محتوا قابل طراحی و پیاده سازی هستند سایت های خبری به شمار می آیند. حتما می دانید که سایت های خبری یکی از انواع سایت های پربازدید هستند که بازدیدهای میلیونی کسب می کنند و لذا طراحی خوب، بهینه و پرسرعت آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

  • دانشجویان دوره سئو منیجر با استفاده از نرم افزار Spotplayer به فیلم‌های دوره دسترسی خواهند داشت.
  • در فصل چهارم همچنین از قالب زفایر رونمایی کردیم که شاید امپراطور دنیای طراحی سایت باشد!
  • در این مارکت‌پلیس‌ها به طور مستمر، طیف وسیعی از توسعه دهندگان وردپرس از سراسر دنیا در حال فروش پلاگین ها و قالب های مختلف برای رفع نیازهای وب سایت های وردپرسی هستند.
  • شما میتوانید با مراجعه به آزمون آنلاین و انتخاب مهارت وردپرس در آزمون مربوطه شرکت نمایید.