حفاظت و اطلاعات قوه‌‏قضاییه نقش بسیار مهمی در اجرای فرامین رهبر انقلاب دارد

به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین مصدق معاون اول قوه ‏قضاییه در بازدید از مرکز حفاظت و اطلاعات قوه‏ قضاییه و دیدار با رئیس، معاونان و مدیران ستادی این مرکز، گفت: اتاق فکر دشمن به طور لحظه ‏ای در حال رصد کردن وضعیت کشور ماست و روزانه برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی تلاش و هزینه می‏کند و خیال می‏ کنند زمینه مناسبی برای تأثیرگذاری فراهم شده است و در جریان اغتشاشات به خوبی این امر مشهود است که به اذن خداوند متعال و در سایه رهبری موفق نخواهند شد.

وی افزود: قوه‏ قضاییه در دوران کرونا لحظه‏‌ای تعطیل نشد و همواره به مردم خدمت رسانی می ‏کرد و بعد از نظام بهداشت و درمان، بیشترین آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا در میان کارکنان دستگاه قضایی بود که با فداکاری، خدمت رسانی کردند.

 عبداللهی گفت: مجموعه همکاران ما در بخش‏های مختلف با اخلاص تلاش می‏‌کنند با مردم و مراجعان برخورد کریمانه داشته باشند و با قدرت تمام تلاش می‏‌کنیم که یأس از دستگاه قضایی بر مردم حاکم نشود.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401080402770/%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%82%D9%88%D9%87-%D9%82%D8%B6%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%82%D8%B4-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%87%D8%A8%D8%B1

مصدق تصریح کرد: ما یک قرارگاه عملیاتی برای اجرای فرامین و سیاست‏های ابلاغی مقام معظم معظم رهبری ایجاد کرده ایم و هدف ما این است که فرامین رهبر انقلاب در رابطه با قوه ‏قضاییه به موقع و کامل اجرا شود.

وی گفت: از جمله خواسته های مقام معظم رهبری مبارزه با فساد در داخل و خارج قوه قضاییه، در هم شکستن ساختارهای فسادزا و مقابله با عوامل شایعه پراکن از جمله این مطالبات مقام معظم رهبری است و سهم حفاظت و اطلاعات قوه ‏قضاییه در این حوزه بسیار مهم و مشهود است.

معاون اول قوه ‏قضاییه افزود: مقام معظم رهبری در حکم انتصابی رئیس قوه قضاییه و سخنرانی هفتم تیرماه سال جاری مطالبی گفت که وظیفه ماست که با برنامه ریزی مناسب آنها را اجرا کنیم. ما برنامه جدی برای اجرای کامل و دقیق سند تحول داریم و کارهای خوبی با همکاری معاونت راهبردی قوه ‏قضاییه در حال انجام است.

معاون اول قوه قضاییه گفت: تلاش و مجاهدت کارکنان و مدیران حفاظت و اطلاعات در ماجرای این اغتشاشات در برقراری نظم و امنیت و آرامش قابل ستایش است.

وی افزود: تلاش و مجاهدت کارکنان و مدیران حفاظت و اطلاعات در ماجرای این اغتشاشات در برقراری نظم و امنیت و آرامش قابل ستایش است.

وی افزود: امروز رویکرد حفاظت و اطلاعات به جای مچ‏گیری تبدیل به صیانت و پیشگیری و مقابله قاطع با فساد شده است که جای افتخار دارد.

مصدق ادامه داد: اگر چه با نقطه مطلوب فاصله داریم اما امروز وضعیت قوه ‏قضاییه قابل قبول است و با توجه به این وضعیت، انتظار جامعه از قوه قضاییه نیز زیاد است و حفاظت و اطلاعات می‏تواند نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف قوه‏قضائیه داشته باشد و افتخار آفرینی کند. برخی از مدیران حفاظت و اطلاعات قوه ‏قضاییه را نزدیک می‏‌شناسم و به حال آنها غبطه می‏خورم و می‌دانم با چه اخلاص و مجاهدتی کار می‏کنند و مایه افتخار دستگاه قضایی هستند.

معاون اول قوه ‏قضاییه گفت: گزارش‏های حفاظت و اطلاعات بایستی مستند و غیرقابل خدشه باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عبداللهی رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه ‏قضاییه در این نشست گفت: در دوران جدید ریاست قوه ‏قضاییه، زمینه خوبی برای اجرای اهداف تحولی، تعالی قوه‏ قضاییه و تحقق اهداف مدنظر رهبر معظم انقلاب فراهم شده است.