حذف شرط «حداکثر سن» برای ثبت‌نام در آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای از حذف شرط حداکثر سن برای داوطلبان آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۱۴۰۱ خبر داد. همچنین امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند فراهم شده است.

برای ورود به سامانه ثبت‌نام آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی کلیک کنید

برای دانلود دفنرچه راهنمای آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی کلیک کنید

اصلاحیه درباره اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام در آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۱۴۰۱

گفتنی‌ست در اطلاعیه این آزمون که پیش‌تر انتشار یافته بود، شرط سنی داوطلبان حداقل ۲۴ و حداکثر ۵۰ سال اعلام شده بود.

ضمناً باتوجه به اصلاحیه اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاَ نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.


منبع: https://www.ekhtebar.com/%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%B1%D8%B7-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%DA%A9%D8%AB%D8%B1-%D8%B3%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B2/

ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی تا پایان روز یکشنبه ۶ آذر ادامه دارد و آزمون روز ۲۴ آذر برگزار خواهد شد.

 پیرو انتشار اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی  سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۳۰و با توجه به اعلام مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه شرط حداکثر سن از قسمت شرایط سنی مندرج در صفحه (۲) اطلاعیه راهنمای مذکور، حذف می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد تا پایان مهلت ثبت نام و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.