جزییات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کانون مازندران در آزمون وکالت ۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰)

۸- اسکن گواهی عدم سوء پیشینه کیفری(جهت اخذ گواهی عدم سوء یشینه کیفری به دفاتر خدمات قضائی الکترونیک مراجعه نمائید.)

مرحله دوم. حضور درکانون وکلا در زمان اعلام شده در پیامک و ارائه اصول مدارک

– تکمیل فرم ثبت‌نام، بارگذاری اطلاعات و ارسال مدارک از طریق سامانه اتوماسیون اداری در مهلت مقرر و پیش از ثبت‌نام حضوری الزامی است و چنانچه پذیرفته‌شدگان محترم در مهلت مقرر نسبت به بارگذاری مدارک و اطلاعات و تکمیل فرم ثبت‌نام اقدامی ننمایند ، ثبت‌نام حضوری بعمل نخواهد آمد.

–  تکمیل فرم ثبت‌نام، بارگذاری اطلاعات و ارسال مدارک، صرفاً از طریق اتوماسیون اداری امکان پذیر است و  پذیرفته‌شدگان محترم از مراجعه حضوری به کانون خودداری فرمایند.

پذیرفته‌شدگان بر اساس تاریخ معین شده در پیامک ارسالی جهت تعیین محل کارآموزی و اشتغال به کانون مراجعه خواهند نمود.

 فایل تصویری آموزش ثبت اطلاعات و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک در سامانه اتوماسیون اداری از طریق لینک زیر در دسترس است:


منبع: https://www.ekhtebar.com/%D8%AC%D8%B2%DB%8C%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AB%D8%A8%D8%AA%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87%D8%B4%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86/

۵- اسکن مدرک ایثارگری (ویژه پذیرفته شدگاه سهمیه ایثارگری).

– اسکن مدارک باید از روی اصل مدرک صورت گیرد. (در مورد دانشنامه لیسانس(یا گواهینامه موقت) چنانچه اصل مدرک در دانشگاه یا دانشجو در مراحل تحصیلات تکمیلی است، اسکن تصویر آن کافی است).

فایل مدارک در سامانه حداکثر۱۰۰ مگابایت با فرمت jpg

– اخذ معرفی نامه ی پزشکی قانونی ازسامانه اتوماسیون اداری وارائه آن به پزشکی قانونی جهت انجام آزمایشات مربوطه.

۱-  اسکن شناسنامه (تمام صفحات).

در مرحله دوم پذیرفته‌شدگان طبق برنامه زمان‌بدی در تاریخ وساعت اعلام شده در محل کانون وکلای دادگستری مازندران حضور یافته و لزوماً نسبت به ارائه شش قطعه عکس پرسنلی۴*۳ با درج مشخصات متقاضی در پشت آن (برای آقایان عکس با کت و برای بانوان با رعایت پوشش اسلامی)، اصول مدارک (شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل، دانشنامه لیسانس(در مورد کارشناسی ناپیوسته اصل مدرک کاردانی حقوق) و یک نسخه تصویر برابراصل شده مدارک مذکور که توسط دفاتر اسنادرسمی صورت گرفته، اصل، گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، اصل گواهی پزشکی قانونی و پرینت اطلاعات ثبت‌نام در سایت سازمان سنجش مربوط به آزمون برگزار شده، به کانون اقدام کنند. (در مورد تعهد نامه ها و فرم های ثبت‌نام صرفاً ارائه اصول آن لازم است و نیازی به ارائه تصویر آن نیست).

۲- اسکن کارت ملی (پشت و رو).

۷- دریافت(دانلود) تعهدنامه ها و فرمهای موجود در سامانه اتوماسیون اداری و اخذ پرینت از آن و تکمیل و امضای تعهدنامه ها و فرم‌های مربوطه و اسکن آن در سامانه.

– از پذیرفته‌شدگان محترم دعوت می شود از تاریخ ۱۹/۷/۱۴۰۱ لغایت ۲۷/۷/۱۴۰۱ بامراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری مازندران به نشانی www.mazbar.org از طریق سامانه اتوماسیون اداری نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام، بارگذاری اطلاعات و ارسال مدارک اعلام شده اقدام نمایند.

نحوه ثبت‌نام و تشکیل پرونده پذیرفته‌شدگان

– مرحله اول) مراجعه به سایت کانون و تکمیل فرم ثبت‌نام، بارگذاری اطلاعات و ارسال مدارک

۴- اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا گواهی اشتغال به تحصیل(ویژه آقایان).

۶- اسکن گواهی قطع رابطه شغلی (ویژه شاغلین در ادارات دولتی).

۳- اسکن دانشنامه لیسانس. (پذیرفته‌شدگانی که مدرک کارشناسی ناپیوسته دارند باید مدرک کاردانی حقوق را نیز اسکن و ارسال نمایند.)

– اخذ معرفی نامه به دادسرای عمومی و انقلاب جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه کیفری و اسکن گواهی و ارائه آن در زمان ثبت‌نام حضوری.

مدارک لازم جهت بارگذاری در سامانه اتوماسیون اداری