توطئه‌های دشمنان نظام خنثی شده است

وی اظهار کرد: بر این اساس از ریاست قوه قضاییه که با پیشنهاد خود زمینه این عفو را فراهم و از مقام معظم رهبری که با اعطای این عفو کار بسیار مهمی در کشور رقم زدند صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

خدائیان با بیان اینکه این عفو از موضع قدرت بود، گفت: ویژگی دیگری که این عفو داشت انسجام بخش بود؛ یعنی مقام معظم رهبری با این عفوی که دادند وحدت ملت و مردم را بیشتر و توطئه‌های دشمنان در ایجاد تفرقه در بین مردم را خنثی کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، خدائیان در مسیر راهپیمایی پرشور مردم تهران به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: امروز شاهد حضور پرشکوه و شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن هستیم، خوشبختانه امسال حضور مردم نسبت به سالهای دیگر چشمگیرتر است چرا که مردم نظام را از خود می‌دانند.

وی افزود: انقلاب را مردم به پیروزی رساندند، حفظ و تثبیت کردند و ادامه می‌دهند؛ بنابراین این حضور پرشور نشان می‌دهد که توطئه‌های دشمنان نظام خنثی شده و نمی‌توانند با اقدامات فریبکارانه خود در صف یکپارچه مردم خللی ایجاد کنند.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401112216957/%D8%AA%D9%88%D8%B7%D8%A6%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D9%86%D8%AB%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: ویژگی بعدی که این عفو داشت هوشمندانه و غافلگیرکننده بود؛ زیرا زمانی داده شد که اصلا به ذهن دشمنان نظام و استکبار جهانی خطور نمی‌کرد که چنین عفوی داده شود. بنابراین شاهد بودید که در همان ابتدایی که عفو داده شد دشمن منفعل شد و همان کسانی که تا روز قبل از آن تبلیغ می‌کردند که چرا اغتشاشگران احضار می‌شوند بعد از اعلام عفو  نسبت به عفوی که داده شد اعتراض کردند و در واقع یک عفو هوشمندانه و در زمان خاص خودش انجام شد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: این حضور پرشور نشان می‌دهد که توطئه‌های دشمنان نظام خنثی شده و نمی‌توانند با اقدامات فریبکارانه خود در صف یکپارچه مردم خللی ایجاد کنند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه درباره موافقت مقام معظم رهبری با عفو و تخفیف مجازات گسترده محکومان و متهمان، اظهار کرد: عفو مقام معظم رهبری در سال جاری از ویژگی‌های خاصی برخوردار بود یکی از ویژگی‌های این عفو، پدرانه بودن آن است یعنی مقام معظم رهبری با این عفو به تعدادی که فریب تبلیغات دشمنان را خورده بودند اعلام کردند که ما شما را جدا از خود نمی‌دانیم و شما فرزندان این مرز و بوم هستید؛ در واقع آن مهر و محبت پدرانه خود را به افرادی که در اغتشاشات شرکت کرده بودند نشان دادند.