تشکیل کارگروهی برای نحوه تعیین رتبه‌های برتر آزمون وکالت و بسته‌های تشویقی آنها

پیش‌ از این و در اطلاعیه تکمیلی آگهی ثبت نام آزمون وکالت، اعلام شده بود: داوطلبانی که موفق به اخذ هشتاد درصد نمره کل از آزمون گردند، پس از طی مراحل دوران کار آموزی و موفقیت در اختبار مجاز به اشتغال دایم در مرکز استان کانون پذیرفته شده هستند.

«کارگروهی متشکل از آقایان ابراهیم کیانی‌هرچگانی، علی اسداله‌پورکریمی و شهرام مختاری پیشنهادهایی را دربردارنده نحوه تعیین رتبه‌های برتر آزمون و بسته‌های تشویقی در راستای اجرای قانون تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب‌وکار تهیه خواهند کرد.»

پایگاه خبری اختبار- با تصمیم کانون‌های وکلای دادگستری، یک کارگروه برای نحوه تعیین رتبه‌های برتر آزمون وکالت ۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰) و بسته‌های تشویقی آنها تشکیل شد.

در این جلسه حاضران مصوبه‌ای به شرح زیر را تصویب کردند:

گفتنی‌ست در کارنامه داوطلبان آزمون وکالت ۱۴۰۱ برخلاف دوره های گذشته رتبه داوطلبان درج نشده است و هنوز برای خود رتبه های برتر هم کسب این عنوان معلوم نیست.

به گزارش اختبار به نقل از روابط عمومی اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران، جلسۀ شورای اجرایی اتحادیه روز پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ به میزبانی کانون وکلای دادگستری مرکز برگزار شد.

مشخص نیست چه تعداد از قبول‌شدگان آزمون موفق به کسب چنین نمره‌ای شده‌اند و آیا کمیته مذکور قرار است امتیازاتی به جز این برای رتبه‌های برتر پیشنهاد کند یا خیر.


منبع: https://www.ekhtebar.com/%D8%AA%D8%B4%DA%A9%DB%8C%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D8%B9%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D9%87%D9%87/