از قاضی صلواتی تقدیر شد

محضر برادر بزرگوار جناب آقای دکتر ابوالقاسم صلواتی

تلاش در عرصه احقاق حقوق مظلومان و عدالت گستری، اقدامی ستودنی و ماندگار است که حضرتعالی با حضور پر صلابت و پر توان، نسبت به نهادینه کردن عدالت محوری، قانون مداری و حمایت از حقوق فردی و اجتماعی در قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران و حراست از آرمان های اصیل انقلاب، همت گماشتید.

امید است با استعانت از حضرت حق و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر (عج)، در راه اعتلا و تحقق اهداف مقدس نظام و خدمتگزاری در عرصه عدالت و احقاق حقوق عامه بیش از پیش موید و موفق باشید.

این لوح تقدیر، بر حسب وظیفه و به منظور تجلیل و تکریم از تلاش های خالصانه و زحمات صادقانه حضرتعالی در عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت، تقدیم حضور می گردد.

انتهای پیام


منبع: https://www.isna.ir/news/1401110906872/%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C-%D8%B5%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D9%82%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

محمد باقر الفت

عظمت، قدرت و شکوفایی نظام جمهوری اسلامی ایران، منبعث از تلاش های سترگ دلاور مردانی بزرگ است که خالصانه در جایگاه خویش ایفای نقش می نمایند.

«بسمه تعالی

با سلام و تحیت

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه»

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، محمدباقر الفت با اهدای لوح تقدیر از زحمات و مجاهدت های ارزشمند قاضی ابوالقاسم صلواتی تقدیر و تشکر کرد.

محمد باقر الفت در پیامی خطاب به صلواتی نوشت:

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از “قاضی ابوالقاسم صلواتی” تقدیر کرد.